Збереження історичної будівлі міста. Брав участь

Доданий
19.07.2018
Номер
2
Історично-культурна спадщина міста

Частковий ремонт та фарбування фасадних стін однієї з найстаріших та найімпозантніших архітектурних споруд міста, з більш ніж 100-літньою історією - Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3. Розташувавшись в центрі міста і несвідомо притягуючи погляди тисяч людей, вона має приваблювати своїм зовнішнім виглядом, нагадуючи про унікальність нашого міста та його славну історію.

Автор проекту
Бюджет
170 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
проспект Шевченка, 94, Звенигородка

Опис

Мета проекту

За свою багатолітню історію місто чимало побачило й пережило. Багато чого знищено й забуто, але є місця, які й досі дихають на нас історією, викликаючи щемливу ностальгію. Одним з таких історично цінних і вартих уваги місць є приміщення школи № 3. Це одна з небагатьох будівель у місті, яка за свою столітню історію пережила чимало, але не скорилася, не дала себе зруйнувати ні політичним режимам, ні владі.
Нелегкий шлях випав на долю цієї будівлі. Але й зараз вона велично і гордо пишається в самому серці міста. Приміщення школи приваблює й тим, що це цікава архітектурна споруда зі своїм стилем поч. ХХ ст. Ми повинні зберегти її для нащадків, адже ця будівля є частиною нашої місцевої історії!
Метою проекту є популяризація історії рідного краю, формування почуття відповідальності за місце, в якому живеш та виховання естетичного смаку у містян. Це ще й пропагування активної життєвої позиції і віри в те, що зміни на краще можливі і в нашому місті, і в державі!

Співавтори

Так.
Байдук Марина

Місце (точна адреса) реалізації проекту

Україна, Черкаська область, Звенигородський район, м.Звенигородка, просп. Шевченка, 94

Короткий опис проекту

Фарбування та часткова реставрація стін однієї з найстаріших та найцікавіших архітектурних споруд, з більш ніж 100-літньою історією - Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3

Кінцеві користувачі проекту

Жителі та гості міста, учні школи.

Вартість проекту

170000

Загальнодоступність об'єкту за проектом

Так.

Фотографії